Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Po pierwsze reforma dotyczy TYLKO Urzedu Ochrony Panstwa, wiec WSI nie bedzie wogole rusznay - bynajmniej na razie. Po drugie odrobina znajomosci tematu by sie przydala bo w ten sposob powstaja tylko dziwne plotki
Moze jeden z uzytkownikow forum bedzie cos wiecej mogl powiedzic - swego czasu pochwalil sie ze w UOP-ie robi ))
HOWK
wasz Winetou