SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kontuzja barku przy pomkach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
witam,
czy koledze przeszło już z bólem? jestem dokładnie w tym samym wieku i w tym samym czasie odniosłem tą samą kontuzję przy wykonywaniu właśnie pompek.
jest marzec 2014 a mnie wciąż ten bark boli po treningu...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
hej,mialem chyba to samo,znaczy jeszcze mam.3lata temu tez podczas pompek poczulem ostry bol w gornej czesci barku.Jak zaczelo bolec to nie moglem zrobic pompki przez 3mies.potem przeszlo,jadlem caly czas jakies prochy na stawy i smarowalem.rozciagalem delikatnie i rozluznialem.przeszlo i potem chodzilem n asilke i wogole.Ale kilka tyg temu znowu to samo..znow przez cwiczenie w domu i slaba rozgrzewke zapewne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
sory nie dokonczylem..wiec zrobilem przeswietlenie i nic.poszedlem do ortopedy i tam zrobil USG cos pomruczal i powiedzial ze podejrzenie uszkodzenia typu SLAP.zlecil rezonans i..; STAW BARKOWY OPIS MR;
Niewielkie srodsciegniste pekniecie gornej czesci sciegna miesnia podlopatkowego.
Nieznaczne zmiany zwyrodnieniowe w stawie barkowo-obojczykowym i nieznaczne bocznie popadajacy wyrostek barkowy,z niewielkim zwezeniem bocznej przestrzeni.
Niewielkie podluzne rozwarstwienie gornej czesci sciegna miesnia podlopatkowego.
Sciegno glowy dlugiej bicepsa minimalnie przemieszczone przysrodkowo na krawedz bruzdy kostnej.
Pozostale sciegna stozka rotatorow w normie.
Prawidlowy sygnal miesni obreczy barkowej.
Nie wykazano ewidentnych cech pekniecia obrabka typu SLAP ani innej patologii w stawie ramiennym.
Nie wykazano zapalenia kaletek okolostawowych.
wiec ide do ortopedy zapytac czy trzeba artroskopie,jestem zalamany.dalem tu nawet opis tego rezonansu moze trafi sie jakis lekarz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biegunka i złe samopoczucie

Następny temat

czy trawię mleko ;] ?

electro
Polecane artykuły