Cześć,
co myślicie o smażeniu udek z kurczaka na oleju rzepakowym kujawski? -10g(łyżka stołowa)-90kcal
Dziennie zużywał bym go smażenia 3 razy dziennie, łącznie 30g-270kcal.
Co o tym myślicie?
co myślicie o smażeniu udek z kurczaka na oleju rzepakowym kujawski? -10g(łyżka stołowa)-90kcal
Dziennie zużywał bym go smażenia 3 razy dziennie, łącznie 30g-270kcal.
Co o tym myślicie?
Krzysztof Piekarz