SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NOWY KLUB W ŁODZI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Sale wynajmuje juz od przeszło roku ale sekcja mi sie prawie rozpadła i szukam chętnych do nowej.Powtazam to jest samoobrona z elementami parteru i VT, ucze chłopaków jak sie bronić na ulicy, nie przygotowuje raczej do zawodów Bjj.Zamieszcze moje zdięcie to moze ci sie pamięć odświeży.Jak nie to zadzwoń do Marcina albo do mnie i dowiedz sie czegos a później pisz.

"Kto odważy się - zwycięża"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7630
Moja pamięć jak i stan wiedzy mają sie bardzo dobrze


_____________________________________________________
"Mój styl jest najlepszy" Tak? Wejdź do klatki i mi to powtórz...

JUST BELIVE IN YOURSELF / Bone Breakers Team

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 527
Rotiv...z jakimi trenerami kicka wspolpracujesz??? Czy w ogole oni bywaja u Ciebie na treningach? moze jakies nazwiska lub z ktorego klubu sa. I co tak wlasciwie stanowi podstawe tej samoobrony? A co do sparingow i wspolpracy z "Bone Breakers" to zgadzam sie z Maczem...jakos was nie widac...

Są miejsca we Wszechświecie gdzie nie należy chodzić samotnie...

Są miejsca we Wszechświecie gdzie nie należy chodzić samotnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 26792
z czystej ciekawosci spytam...gdzie uczyles sie bjj i vale tudo i jakie mash kwalifikacje instruktorskie...?

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 527
I jeszcze jedno pytanie...jakie masz Rotiv kwalifikacje? To nie sa cwiczenia ogolnorozwojowe ale jak piszesz uczysz chlopakow jak sie zachowac na ulicy...do tego wypadaloby cos soba reprezentowac.

Bone Breakers Łódź

Są miejsca we Wszechświecie gdzie nie należy chodzić samotnie...

Są miejsca we Wszechświecie gdzie nie należy chodzić samotnie...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trener nazywa sie Marek Kieruzal i jest trenerem kickoxingu z Radomska,prawdopodobnie bedzie sie starał wystartowac w klatce w następnych eliminacjach conajmniej tak twierdzi
Chłopaki wejdzcie na GG to pogadamy bo meczy mnie pisanie postów i czekanie na wasze odpowiedzi.Powtażam poraz trzeci sparingi dopiero będa jak będe miał grupebo narazie sa cztery osoby,Marcin wielokrotnie mnie zapraszał.Jak mnie nie kojażycie ze zdięcia to chyba żadko bywacie na treningach u marcina

"Kto odważy się - zwycięża"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
moje kwalifikacje:studiuje wychowanie fizyczne i rekreacje na WSHE specjalizacja JUDO (trenuje 3lata, zielony pas),trzecie miejsce w akademickich mistrzostwach łodzi w Judo sezon 2002?2003(reprezentant uczelni).Krav magi uczył mnie Piotr Lizak obecny przedstawiciel Stowarzyszenia Kraw Maga Polska.Bjj równiez trenowałem właśnie u niego kiedy niebyło jeszcze sekcji na widzewie,potem u Leszka i Piotra Kaprala w kubusiu ale to sporadycznie.Jesli chodzi o samoobrone to ponad dwadziescia stoczonych walk ulicznych dwie porazki w tym jedna(z dwoma przeciwnikami i po pijaku )
Współpracuje z Bjj Kalisz pod patronatem Karola Matuszczaka.Rzuty Judo nauczać będzie znajomy czarny pas.Kickboxing tak jak pisałem.
Dzis rozmawiałem z Piotrasem i zaproponował współpracę i pomoc.
Z drugiej strony dziwi mnie że atakuja mnie kolesie z klubu z którytm jestem zaprzyjażnionyi sparowałem z waszymi najlepszymi zawodnikami,będzie konieczna rozmowa z waszym Trenerem bo cos mi sie nie podoba wasza postawa.

"Kto odważy się - zwycięża"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7630
Nie traktuj tego jak atak, to podstawowe pytania
Pozdrawiam

_____________________________________________________
"Mój styl jest najlepszy" Tak? Wejdź do klatki i mi to powtórz...

JUST BELIVE IN YOURSELF / Bone Breakers Team

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprosrowanie Piotr Lizak jest przedstawicielem Stowarzyszenia KM Polska na Łódź.
Wogule to jak sie nie myle to Emil ze Zgierza zrobił niebieski pas.Gratulacje!!!
Pozdrawiam BBT

"Kto odważy się - zwycięża"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopaki, pokloccie sie jeszcze troszke, pliiz

Kiitos Antekksi
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka z capoeira

Następny temat

Finał VT Warszawa 2003 - Opisy i Fotki

electro
Polecane artykuły