SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból lewej strony nadbrzusza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2190
Witam, od paru dni (od rana w dzien sylwestra) czuje ból po lewej stronie klatki piersiowej. Na początku był to ból delikatny, przy wydmuchiwaniu nosa bo akurat miałem katar. Jakieś 2 dni później ten ból był nie do wytrzymania i musiałem przerwać treningi. W nocy budzę się przy każdym ruchu. Wczoraj wieczorem już było lepiej, natomiast w nocy i dzisiaj rano ból znowu się strasznie nasilił. Boli szczególnie gdy uciskam lewy bok, jakieś 10-15 cm pod pachą lub gdy napinam mięśnie skośne brzucha. Byłem u lekarza w piątek i stwierdził, że to podrażniony żołądek... Ale nie wydaje mi się, żeby to w tym był problem. Macie jakieś sugestie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2129
Trzustka , żołądek (promieniowanie tego bólu może sięgać nawet do serca i mamy wrażeni że to właśnie ono boli). Mogą to być też skutki mocnego przeziębienia. Jakieś problemy gastryczne też masz?

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2190
Niee, żadnych innych problemów. Na początku ból był głównie z przodu nadbrzusza, teraz boli bardziej bok i w stronę pleców. Trzustka by bolała chyba cały czas? a nie tylko przy napięciu/ ucisku tego miejsca?

Dodam, że nie pije alkoholu ani nigdy nie brałem sterydów. Jedynie kreatyne, bcaa i tego typu rzeczy. Alkohol piłem na weselu w czerwcu i na sylwestrze w tym roku. Ale ból miałem jeszcze przed sylwkiem.

Zmieniony przez - Blasterm92 w dniu 2014-01-05 12:36:20
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Podst bad lab + usg j.brzusznej + gastroskopia z testem ureazowym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2129
trzustka nie musi boleć cały czas! na pewno jest jakieś promieniowanie bólu , coś cię boli , może być stan zapalny a masz wrażenie że cię bolą różne narządy i części ciała. Lekarz!

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2190
podstawowe badania lab. miałem robione miesiąc temu, tak sam z siebie robię sobie co rok. Wszystko w normie, wątroba, nerki, krew, cholesterol i inne z podstawowych w normie.
Gastroskopii nigdy nie miałem robionej i trochę bym się bał tego badania.
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Nie ma czego, badanie trwa kilka minut - sam niedawno robiłem pod koniec zeszłego roku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2190
Dobra, odezwę się w najbliższym czasie, dzięki za pomoc.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano

Następny temat

grypa żołądkowa

electro
Polecane artykuły