Witam.
Tydzień temu wygłupiałem się z kolegą i uderzyłem głową o łóżko i zabolał mnie kręgosłup zaczął potem boleć mnie kar, a na drugi dzień kręgosłup a dokładniej górny odcinek kręgosłupa , ból również promieniuje do łopatek. po paru dni kark przestał ale kręgosłup jak na razie nie przechodzi i nie wiem co mam robić czy trzeba iść z tym do lekarza czy to z czasem samo przejdzie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Tydzień temu wygłupiałem się z kolegą i uderzyłem głową o łóżko i zabolał mnie kręgosłup zaczął potem boleć mnie kar, a na drugi dzień kręgosłup a dokładniej górny odcinek kręgosłupa , ból również promieniuje do łopatek. po paru dni kark przestał ale kręgosłup jak na razie nie przechodzi i nie wiem co mam robić czy trzeba iść z tym do lekarza czy to z czasem samo przejdzie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz