siema odkopalem stare witaminy swiezo zapakowane i chcialbym je zjesc tylko ze data waznosci uplynela 06/12/2013 i dlatego pytam was czy jedliscie kiedys suple/witaminy po terminie? moge je jesc nic sie nie stanie ? jak myslicie
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Vita-min multiple sport a Vita-min plus
- OLIMP VITA-MIN Multiple Sport vs. OLIMP VITA-MIN Plus
- OLIMP Vita-Min Multiple Sport+ Kreatyna+OLIMP Chela MZB Sport Formula
- Olimp Vita-Min Multiple Sport czy Allnutrition Vitaminall Sport?
- olimp VITA-MIN Multiple SPORT-nowość
- OLIMP Vita-Min Multiple Sport® + Apteczane ZMA
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jak na moje to data jeszcze nie upłynęła.. Chyba, że chodzi o 12 Czerwca:) Jeśli tak to tylko 3 miesiace, osobiscie bym szamał:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Kreatynka na reukcji, dobra sprawa?
Następny temat
Krzysztof Piekarz