Wiem ,że rozciąganie jest ważne i rozciągam się po treningu jak i następne 1-2 dni rozciągam partie które ćwiczyłem ostatnio
Pomiędzy seriami tego nie robiłem ale spróbuje i zobaczymy 
Pomiędzy seriami tego nie robiłem ale spróbuje i zobaczymy 
Kto pyta, nie błądzi