Witam.
Od paru dni stosuje po treningu tauryne olimpa .
Pytanie brzmi:
Czy moge wysypywac tauryne z kapsułek i łykać sam proszek w celu szybszego działania??
P.S
Słyszałem że smak tauryny jest dosyć ciekawy i sam to sprawdzilem no i musze przyznac że zeczywiscie smakuje jak żółć - gorzka i wogole
No ale jesli ma to pomoc to jestem w stanie sie poswiecic
Suplementacja to już tradycja
Od paru dni stosuje po treningu tauryne olimpa .
Pytanie brzmi:
Czy moge wysypywac tauryne z kapsułek i łykać sam proszek w celu szybszego działania??
P.S
Słyszałem że smak tauryny jest dosyć ciekawy i sam to sprawdzilem no i musze przyznac że zeczywiscie smakuje jak żółć - gorzka i wogole
No ale jesli ma to pomoc to jestem w stanie sie poswiecic
Suplementacja to już tradycja
Suplementacja to już tradycja
Krzysztof Piekarz
tylko nigdzie nie jest powiedziane ze tak sie stanie