Ilość wyświetleń tematu: 54298

...
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Trzynastoosobowa sztafeta maratończyków, która ma pokonać liczącą 1670 km trasę przez Asyż i Watykan na Monte Cassino wyruszyła w czwartek rano z Rudy Śląskiej. Celem biegu jest uczczenie 25. rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II.

Pozdro - Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Znawca
Ósmy zawodnik lekkoatletycznych mistrzostw świata w Paryżu w biegu na 1500 metrów, 25-letni Francuz Fouad Chouki, został zdyskwalifikowany przez macierzystą federację na dwa lata za stosowaniu dopingu

...
Znawca
Alberto Garcia, jeden z czołowych hiszpańskich lekkoatletów, mistrz Europy w biegu 5000 m i halowy wicemistrz świata na 3000 m, został zdyskwalifikowany na dwa lata za stosowanie dopingu.

...
Znawca
Mistrz Polski w chodzie na 50 km Rafał Fedaczyński (Unia Hrubieszów) zajął piąte miejsce na dystansie 10 km w 7. międzynarodowych zawodach na Ukrainie, w miejscowości Iwano-Frankowsk

...
Znawca
Poszlaki wskazują, że supergwiazda amerykańskiego sprintu, Marion Jones, jest zamieszana w wielką aferę dopingową, którą wykryto w Stanach Zjednoczonych - pisze "Tempo".

...
Znawca
Amerykański Komitet Olimpijski (USOC) zobowiązał w sobotę Amerykańską Federację Lekkoatletyczną (USATF) do podjęcia kroków zmierzających do wzmożenia walki z dopingiem.

...
Znawca
Ian Syster z Republiki Południowej Afryki i Chinka Sun Yingjie wygrali maraton pekiński

...
Znawca
W 28. maratonie w Amsterdamie dominowali kenijscy biegacze. Aż siedmiu zawodników tego kraju uplasowało się w czołowej dziesiątce

...
Znawca
Biegacze Ekspresu Katowice zajęli piąte miejsce w 16. edycji rywalizacji o Klubowy Puchar Europy w półmaratonie. Trofeum to zdobył we francuskim St. Junien portugalski zespół Confor Limpa.

...
Znawca
Wioletta Uryga (Medicolux Namysłów) zajęła drugie miejsce w pierwszym biegu maratońskim w Bejrucie. Dystans 42 km 195 m pokonała w czasie 2:42.49.