Witam.
Od wczoraj jem Mutant mass-a PVL (gainer). Ale dokucza mi ostra biegunka i przez najbliższe 5-6h nie mogę nic zjeść normalnego. Pije z mlekiem 0.0% może to być powód tych ostrych biegunek ? Kupiłem probiotyk Dicoflor 60 co prawda już mi tak nie ciąży ,ale nadal mam biegunkę. Może ktoś też taki miał problem ?
Od wczoraj jem Mutant mass-a PVL (gainer). Ale dokucza mi ostra biegunka i przez najbliższe 5-6h nie mogę nic zjeść normalnego. Pije z mlekiem 0.0% może to być powód tych ostrych biegunek ? Kupiłem probiotyk Dicoflor 60 co prawda już mi tak nie ciąży ,ale nadal mam biegunkę. Może ktoś też taki miał problem ?
Krzysztof Piekarz