SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomozcie mi uzupełnić wiedze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
mam kilka pytań:
1.czy dawki tribulusa sa zalezne od % saponin
jesli tak to ile dziennie nalezy brac(dla 45% i 75%) tribulusa w ilu dawkach i o jakich porach i jakiej zgodnosci z posilkami
2.ZMA - ile(najlepiej iloscią jonow), w ilu dawkach, o jakich porach i jakiej zgodnosci z posilkami
3.V12 - jak traktowac mleczan kreatyny - cos w stylu pirogronianu czyli do łączenia z mono w jednym cyklu czy inaczej - cyli poprostu z czym to sie je
4.NOX(2 i 3) - jaka jest róznica ile tego brac kiedy w ilu dawkach jakiej zgodnosci z posilkami
No i własnie był bym wdzięczny ja i kolega elo dla niego


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
up

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16169
NA TT JESTES ZA MLODY,NIC CI NIE DA.STOSUJE SIE GO OD 21 ROKU ZYCIA.

"Nie głupcem jest ten,kto głupio gada,lecz ten kto głupca słucha."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
Nusek wiem o tym tam jest napisane uzupełnić wiedze a nie że cchem brac coś takiego.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16169
SzoHo18 OK,ALE NIE JESTEM "NUSEK".

"Nie głupcem jest ten,kto głupio gada,lecz ten kto głupca słucha."
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
up

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
up


korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hrhr no niemowcie ze niewiecie

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
UP Up

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
up

.
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
co do 1 pewny nie jestem wiec wypowidac sie nie chce.

co do ZMA nie wiem jak u innych producentow ale megon pisla ze 'w preparacie MBE - firmy Hasco Lek jest 150 jonów magnezu' - moje 'domowe' zma ma: 80mg jonow magnezu (2 tabletki filomag B6 + 300mg cynku)

1 tabletka filomagu ma:
wodoroasparginian magnezu 600mg (40 mg jonow magnezu)
chlorowodorek pirodyksyny 5mg

stosuje ja 1h przed snem, (producent zaleca 30 minut przed snem) poniewaz wiem ze wapn oslabia wchlanianie magnezu a przed snem (30 minut) jem tez bialko (okolo 30 mg wapnia),niestety nie wiema czy taka ilosc wapnia ma wplyw na wchlanianie magnezu i dlatego takie roszady

jesli ktos moze rozwiac moje watpliwosci to bede wdzieczny

co do v12 i NoXa to SzoHo chyba juz wiesz...

nie wiem czy cos pomoglem...

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2003-08-29 00:45:17
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NoX3 i Swole v2?

Następny temat

WITAMINKA C

Shoty
Polecane artykuły