SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HP? Animal? zdaje sie na wasza wiedze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
Witam, prosze o pomoc w wyborze odzywek...
Nie orientuje sie teraz w odzywkach, a niestety nie moge poswiecic wiele czasu na czytanie tego wszystkiego co sfd.pl ma do zaoferowania dzieki waszym wypowiedziom. Jesli jest ktos z was na tyle wyrozumialy to moglby mi napisac jaki zestaw najlepiej sobie sprawic za dosyc mala kwote 350zl ...
myslalem o 2x HorsePower + Gainer 3razy dziennie
badz o ktoryms Animalu ...
Chcialbym cos mocniejszego niz do tej pory jesli to mozliwe ;)
Moglbym ewentualnie powiekszyc to do 400zl jesli naprawde nie ma innego rozwiazania.
bralem: cykl na cellpumpie z carbo i bialkiem, jeden na knockout'cie i jeden na Xpandzie jako glowny suplement.
wiek: 18
zaplecze: 350zł



z gory dziekuje ... Paweł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
2 x stak xstrim kaizena sklad wymiata
2 x xp sprawdzone polaczenie masz w chwii obeca promocje na sfd
2 x hp spodziewaj sie niezbyt dobrego smaku, ale dziala wystepuje tez po tym slynne mrowienie (beta alanina)
storm + shock decyzja nallezy do cibie

rozumiem ze tee 350 to tylko na stacki?
mozna tez 2 x cp male

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
wolalbym sie zamknac ze wszystkim w tych 400 : D ale do tych snack'ow chyba tylko Gainera jakiegos byl bral ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ile kg i do ilu?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hator to nie tak

niech koles napisze ktory to cykl itd

dieta jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
po prostu czytajc ze gosciu ma za soba kilka cykli za soba to we co to jest dieta widze ze za kazdym razem trzeba pytam masz diete i jaki jest twoj staz

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
schudlem lekko zw na brak treningow (kontuzja) i teraz moja waga to 90kg przy 190cm ... lecz zero tluszczu ... 40 w rece... aha to moze dodam ze nie mam sklonnosci do obrastania w tluszcz ... jem w MC itp nie zadko i nic zlego sie nie dzieje z moim cialem ... ale mialem skaze bialkowa w dziecinstwie ( moze nadal sie utrzymuje ) i wolalbym bialka nie przyjmowac w b. duzych ilosciach ... stad mysl o gainerze jako dodatku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
wiem co to dieta, mam kogos kto moglby mi ja rozpisac ... i jesli zaczynam cykl, to staram sie jej przestrzegac. to z MC to taka osobna informacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
Co myslicie o zastawieniu NOZ'a z XP ? bo mam okazje kupic takie zastawienie. jesli to dobry pomysl, to co do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
białko możesz

mięso drobiowe, ryby

w gainerze masz b.serwatkowe - więc lepiej uważaj.

NOZ + XP ok.

i jeszcze jedno - edytuj posty.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-11-12 21:52:29

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 244
a co na to reszta, moglibyscie sie wypowiedziec ? powiedzcie mi cos o Animal pack 2? czy cos takiego ... bo moge rowniez poleciec na dwoch puszkach tego ... i wyniesie mnie to 318zl ... wiec na gainera do tego by starczylo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila..

Następny temat

Ile gram brać

WHEY premium