Witam. Mam takie pytanie, ponieważ ćwiczyłem wyciskanie sztangi od 5 lat i miałem przerwę 8 miesięczną z powodu wysokiego ciśnienia. Wiecie chodzenie po kardiologach i innych lekarzach, zakładanie holterów i te sprawy. Teraz chce z powrotem powrócić do wyciskania tylko mam jedno wielkie pytanie. Wiem że w niektórych tabletkach na nadciśnienie, może znajdować się jakiś środek dopingujący (ja sam biorę tabletki, które są bardzo moczopędne). Po przeczytaniu substancji, które znajdują się w składzie nie widzę żadnych takich środków, które byłyby mi znane i byłyby dopingujące lecz moja wiedza nie jest jakoś super rozszerzona. Gdyby ktoś wiedział czy któryś ze składników znajdujących się w tych tabletkach jest dopingujący, byłbym na prawdę wdzięczny.
Biore Hydrochlorothiazidum Polpharma i w skład tego leku wchodzi:
Hydrochlorotiazyd, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, talk, krzemionka koloidalna bezwodna i stearynian magnezu.
Biore Hydrochlorothiazidum Polpharma i w skład tego leku wchodzi:
Hydrochlorotiazyd, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, talk, krzemionka koloidalna bezwodna i stearynian magnezu.
Krzysztof Piekarz