JAK W TEMACIE...
Nie jestem: "StaRa_EkiPa" tylko Spec lub WBD!
...::ZaPrAsZaM::...
*** http://www.wbd.prv.pl ***
*** http://www.ekipa71.prv.pl ***
Nie jestem: "StaRa_EkiPa" tylko Spec lub WBD!
...::ZaPrAsZaM::...
*** http://www.wbd.prv.pl ***
*** http://www.ekipa71.prv.pl ***
Krzysztof Piekarz
Dzwoń dowiaduj się i informuj