Witam, biorę kreatynę Trec cm3 od 4 tygodni 4caps rano i 4 caps po treningu i tak się złożyło, że jutro mam badania poziomu kreatyniny we krwi w celu rezonansu magnetycznego, i tu pojawia się moje pytanie czy przez to ze biore jablczan kreatyny badania mogą wypaść źle? jeśli tak to czy da sie coś jeszcze zrobić?
Prosze o szybka odpowiedz.
Wiek 17
Waga 76
Wzrost 180 cm
Staz 2 lata
Prosze o szybka odpowiedz.
Wiek 17
Waga 76
Wzrost 180 cm
Staz 2 lata
Krzysztof Piekarz