SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiażdżona panewka w stawie dużego palca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Witam,

Ostatnio byłem na siłowni i wykonywałem dość nietypowe ćwiczenie; w pozycji stojącej stopą podnosiłem ketle, aż do ugiętego kolana, niestety nie skończyło się to dla mnie dobrze, gdyż zmiażdżyłem panewkę w stawie. Widziałem się ze znajomym lekarzem, który to zdiagnozował, polecił dać palcu odpocząć, jednak ja odpoczywać zbytnio nie mogę, bo 2 grudnia biegnę w półmaratonie, a okres miesiąca przed biegiem jest najważniejszy. Czy możecie mi coś doradzić? Jakiś lek, suplement, maść, cokolwiek?

Zaczynam już lekko panikować, że mój start jest zagrożony. Bardzo proszę o pomoc, w skrócie dodam, że przez wakacje schudłem ze 108 do 88 kg i cały ten czas pracowałem z myślą o tym biegu.

Wielkie dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Witam. Jeśli chodzi o start, to myślę, że powinieneś wystartować, tylko gorzej może być z przygotowanie przed biegiem. Dużo zależy od tego jak poważne jest uszkodzenie. Myślę, że minimum tydzień przerwy się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Dla regeneracji polecamTobie zrobić okład z korzenia żywokosta lekarskiego(najlepiej na noc).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Może spróbuj taping??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w szyi po podciąnięciu się do karku.

Następny temat

Kreatyna a kreatynina

WHEY premium