SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[S] Nokia n95 8gb, okazja !!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
Witam. Mam na sprzedaż Nokię n95 8gb, nie posiada blokady simlock, ma polskie menu, ma założoną nową obudowę (kolor czarny). W razie pytań mój nr gg: 7246476.

http://allegro.pl/nokia-n95-8gb-wielka-okazja-i2720654849.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
http://allegro.pl/show_item.php?item=2740823255 !! w razie pytań i chęci kupna gg:7246476 :)

Zmieniony przez - wojtek355 w dniu 2012-10-24 17:51:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
300 zł za taki tel Czasem działa a czasem nie


Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-10-18 14:21:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
Nie masz zamiaru kupować to nie pisz, bo spamujesz :) telefon działa normalnie.. Cena 300 zł jest normalna, tym bardziej, że nokia ma nową obudowę :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6791
"Brak wad technicznych oprócz tego, że czasem "nie działa" " to dziala normalnie w koncu czy nie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
Telefon działa bez zarzutu, nie ma żadnych wad. Chodziło mi o to, że czasem głośnik szumi podczas rozmowy. Koszt nowego to maks.10 zł :) zawsze mogę zbić cenę do 300 zł z wliczoną przesyłką, jeżeli ktoś kupi telefon dzisiaj i nie ma 10 zł na "wymianę głośnika" :D chociaż nie ma takiej potrzeby...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bylo wymienic razem z obudowa :) chyba ze to nie glosnik...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3689
w tej cenie raczej nikt ci nie kupi, po tyle chodza te nokie ale z 2 letnia gwarancja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 477 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3412
panel chinski, glosnik nie dziala.....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
Nikt was nie prosił o spamowanie :) jeżeli macie zamiar kupić telefon to dopiero piszcie. Zawszę można się dogadać, w końcu po to jest targowisko. Proszę modów o reakcję ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
up, nowa cena 270 zł z wliczoną przesyłką!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5680
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Ochraniacze piłkarskie Adidas Adipure Chrome L

Następny temat

[S] Koszulka Armani Jeans

electro
Polecane artykuły