Szacuny
1
Napisanych postów
293
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5680
Witam. Mam na sprzedaż Nokię n95 8gb, nie posiada blokady simlock, ma polskie menu, ma założoną nową obudowę (kolor czarny). W razie pytań mój nr gg: 7246476.
Szacuny
1
Napisanych postów
293
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5680
Telefon działa bez zarzutu, nie ma żadnych wad. Chodziło mi o to, że czasem głośnik szumi podczas rozmowy. Koszt nowego to maks.10 zł :) zawsze mogę zbić cenę do 300 zł z wliczoną przesyłką, jeżeli ktoś kupi telefon dzisiaj i nie ma 10 zł na "wymianę głośnika" :D chociaż nie ma takiej potrzeby...
Szacuny
1
Napisanych postów
293
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5680
Nikt was nie prosił o spamowanie :) jeżeli macie zamiar kupić telefon to dopiero piszcie. Zawszę można się dogadać, w końcu po to jest targowisko. Proszę modów o reakcję ...