...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 5
Piątek-sobota 12-13.10.2012 (typujemy do piątku do godz. 17.00)
1. Rosja - Portugalia
2. Finlandia - Gruzja
3. Kazachstan - Austria
4. Albania - Islandia
5. Turcja - Rumunia
6. Armenia - Włochy
7. Bułgaria - Dania
8. Mołdawia - Ukraina
9. Estonia - Węgry
10. Macedonia - Chprwacja
11. Serbia - Belgia
12. Szwajcaria - Norwegia
13. Grecja - Bośnia
14. Irlandia - Niemcy
15. Walia - Szkocja
16. Boliwia - Peru
17. Kolumbia - Paragwaj
18. Ekwador - Chile
19. Argentyna - Urugwaj
20. Polska - RPA
21. Francja - Japonia
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań
24. Sandecja - Dolcan Ząbki
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź
1-19. el. MŚ 2014
20-21. mecze towarzyskie
22-25. Polska - 2. liga
...
Cris Thug
Moderator
Ekspert
Szacuny
149
Napisanych postów
17468
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
196538
1. Rosja - Portugalia x
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria x
4. Albania - Islandia 2
5. Turcja - Rumunia 1
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania 2
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry x
10. Macedonia - Chprwacja 2
11. Serbia - Belgia x
12. Szwajcaria - Norwegia 1
13. Grecja - Bośnia x
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja x
16. Boliwia - Peru 1
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 2
19. Argentyna - Urugwaj 1
20. Polska - RPA x
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże x
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań 1
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 1
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6270
Napisanych postów
76019
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754788
1. Rosja - Portugalia 1
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria 2
4. Albania - Islandia 1
5. Turcja - Rumunia 1
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania x
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry x
10. Macedonia - Chorwacja 2
11. Serbia - Belgia 1
12. Szwajcaria - Norwegia 1
13. Grecja - Bośnia 1
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja 2
16. Boliwia - Peru 1
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 1
19. Argentyna - Urugwaj 1
20. Polska - RPA 1
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże 1
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań 1
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 2
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
24
Napisanych postów
1208
Wiek
28 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
5847
1. Rosja - Portugalia X
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria 2
4. Albania - Islandia 1
5. Turcja - Rumunia 1
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania 1
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry 1
10. Macedonia - Chorwacja 2
11. Serbia - Belgia 1
12. Szwajcaria - Norwegia 1
13. Grecja - Bośnia 2
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja X
16. Boliwia - Peru 1
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 1
19. Argentyna - Urugwaj 1
20. Polska - RPA 1
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże 1
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań 1
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 1
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1
Pomogłem? to daj SOG'a :)
...
Cris Thug
Moderator
Ekspert
Szacuny
149
Napisanych postów
17468
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
196538
Typy Bloondera;
1. Rosja - Portugalia 2
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria 2
4. Albania - Islandia 2
5. Turcja - Rumunia 1
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania X
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry 2
10. Macedonia - Chprwacja 2
11. Serbia - Belgia 2
12. Szwajcaria - Norwegia X
13. Grecja - Bośnia X
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja X
16. Boliwia - Peru X
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 2
19. Argentyna - Urugwaj X
20. Polska - RPA X
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże X
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań X
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 1
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 2
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
...
Początkujący
Szacuny
7
Napisanych postów
1516
Wiek
29 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
50502
1. Rosja - Portugalia 1
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria 2
4. Albania - Islandia 1
5. Turcja - Rumunia 1
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania 1
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry x
10. Macedonia - Chorwacja 2
11. Serbia - Belgia 1
12. Szwajcaria - Norwegia 1
13. Grecja - Bośnia 1
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja 1
16. Boliwia - Peru 1
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 1
19. Argentyna - Urugwaj 1
20. Polska - RPA 1
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże 1
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań 1
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 2
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 5
Piątek-sobota 12-13.10.2012 (typujemy do piątku do godz. 17.00)
1. Rosja - Portugalia 1
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria x
4. Albania - Islandia 1
5. Turcja - Rumunia 1
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania 1
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry x
10. Macedonia - Chprwacja 2
11. Serbia - Belgia 1
12. Szwajcaria - Norwegia 1
13. Grecja - Bośnia 1
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja 1
16. Boliwia - Peru 1
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 1
19. Argentyna - Urugwaj 1
20. Polska - RPA 1
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże 1
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań 1
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 1
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1
...
Początkujący
Szacuny
20
Napisanych postów
722
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
41819
1. Rosja - Portugalia x
2. Finlandia - Gruzja 1
3. Kazachstan - Austria 2
4. Albania - Islandia 1
5. Turcja - Rumunia x
6. Armenia - Włochy 2
7. Bułgaria - Dania 1
8. Mołdawia - Ukraina 2
9. Estonia - Węgry 2
10. Macedonia - Chprwacja 2
11. Serbia - Belgia 1
12. Szwajcaria - Norwegia 2
13. Grecja - Bośnia 1
14. Irlandia - Niemcy 2
15. Walia - Szkocja 2
16. Boliwia - Peru 1
17. Kolumbia - Paragwaj 1
18. Ekwador - Chile 2
19. Argentyna - Urugwaj 1
20. Polska - RPA 2
21. Francja - Japonia 1
22. Olimpia Grudziądz - Kolejarz Stróże 1
23. Flota Świnoujście - Warta Poznań 1
24. Sandecja - Dolcan Ząbki 1
25. Polonia Bytom - ŁKS Łódź 1