SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Mam treningi piłkarskie 2 razy w tyg. i planuję do tego dorzucić siłownię. W związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych czy warto zainwestować w coś tego typu: Ławka kulturystyczna czy lepiej karnet na siłownię. Cena ławki = cena półrocznego karnetu na siłownię, więc zastanawiam się co lepsze. Wiadomo, że taka ławka nie jest dla osoby, która chce nabrać kulturystycznej sylwetki i pracować z dużymi ciężarami, ale czy dla piłkarza na coś w stylu treningu mającego na celu ogólny rozwój wystarczy?




Zmieniony przez - pebe w dniu 2012-09-06 10:47:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Szczerze strasznie licho wygląda ta ławka do tego te bez sensowne uchwyt na których o prawidłowym wykonaniu rozpiętek możesz zapomnieć ponadto przy wl nie jedno krotnie mi przynajmniej ja waliłem sztangą opuszczając o te rozpiętki,brak ujemnego skosu,uchwyt do ćwiczenia nóg wszystko fajnie tylko jak się załaduje porządnie ciężaru i nie da nic na stojaki to ławka poleci do góry.Reasumując jak chcesz ławke to wybierz coś z marbo bądź keltona (obie firmy mają tu swoje działy a marbo daje/dawało 5% zniżki za wpisanie się w odpowiednim temacie u nich w dziale,musisz poszukać) natomiast ja bardziej bym się skłaniał ku profesjonalnej siłce chyba że masz kase na dokupienie suwnic itp. to wybrał bym domową

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Jednak bardziej swoją uwagę kierowałbym ku domowej siłowni, ale skoro piszesz, że nie warto inwestować w coś takiego, to kupię karnet i zacznę zbierać na coś lepszego na następne wakacje. Może postaram się złożyć coś w rodzaju tego?Domowa siłownia Wygląda solidniej ;)
Może ktoś napisać takie niezbędne minimum, którego potrzebuję?
- Ławka ze stojakami
- Sztanga
- Stacja na nogi
- Wyciąg (?)
- Obciążenie

Zmieniony przez - pebe w dniu 2012-09-06 15:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
kelton robi bardzo dobry sprzęt tylko brakuje w niej skosu ujemnego

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Co do wyciągu lepiej zakupić montowane do ściany niż do ławki i zrobić brame (z 2 wyciągów)


Niezbędne minimum to ławka,sztanga,obciążenie + hantle reszta to dodatek
warto zakupić oprócz tego co wymieniłeś ,drążek do podciągania , poręcze i modlitewnik.I mamy wszystko co potrzebne,wiadomo można kupić maszyny hammer itp. ale to już kwestia indywidualna czy warto wydać kupe kasy na coś co tak naprawdę nie jest nam za bardzo potrzebne

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-09-06 16:01:34

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
DO ZAMKNIĘCIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana klubu...

Następny temat

Liga Typerów - XII Edycja

WHEY premium