Wiatm !!
Pisze w tym dziale 1 raz , choc sporo tu czytałem . Niewiem co by było dobre na wrzesień z supli , bo po 1 nie mam w hoooj siana a po 2 chcem cos co kupie i wiem że napewno nie wydam pieniędzy w gów** . A więc panowie co mi polecacie
moje dane macie w profilu , bo niechce mi sie pisać
Chcem cos na mase , wiem dieta to podstawa , ale od was oczekuje że cos mi polecicie czego nie bede żałował
na poczatek tak we wrześniu bede miał coś koło 200 zł i zamierzam je włozyć w odzywki no i kupno mleka
Chciałbym przytyć tak od 3 do 5kg .
Jak macie cos na mysli z dobrych odzywek na mase to mówcie !!
Pozdrawiam i dziękuje !!
PWB
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Serce moje nie kłamie,
lecz bardzo mocno bije.
Ciebie jedną kocham,
dla ciebie jednej żyję.
###### aGa ########## "
Pisze w tym dziale 1 raz , choc sporo tu czytałem . Niewiem co by było dobre na wrzesień z supli , bo po 1 nie mam w hoooj siana a po 2 chcem cos co kupie i wiem że napewno nie wydam pieniędzy w gów** . A więc panowie co mi polecacie
moje dane macie w profilu , bo niechce mi sie pisać
Chcem cos na mase , wiem dieta to podstawa , ale od was oczekuje że cos mi polecicie czego nie bede żałował
na poczatek tak we wrześniu bede miał coś koło 200 zł i zamierzam je włozyć w odzywki no i kupno mleka
Chciałbym przytyć tak od 3 do 5kg .
Jak macie cos na mysli z dobrych odzywek na mase to mówcie !!
Pozdrawiam i dziękuje !!
PWB
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Serce moje nie kłamie,
lecz bardzo mocno bije.
Ciebie jedną kocham,
dla ciebie jednej żyję.
###### aGa ########## "
....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...
Krzysztof Piekarz