Witam
Dawno nie kosztowałem przedtreningowców z 1.3 Zaczełem pracować fizycznie i po 10 godzinach jestem naprawde zmeczony i poszukuję jakiegos dobrego pobudzenia i energi na wieczorny trening także czekam na wasze typy.
Brałem ostatnio mesomorpha, Noxipro oraz Kronicpumpa.
Noxi szału nie robił za to kronic był fajnyy.
Dodam ze po dłuższym uzywaniu 1.3 gorzej z moja fajka jest hehe także dorzuce do tego daa lub jakies ziółka np hgw.
Dawno nie kosztowałem przedtreningowców z 1.3 Zaczełem pracować fizycznie i po 10 godzinach jestem naprawde zmeczony i poszukuję jakiegos dobrego pobudzenia i energi na wieczorny trening także czekam na wasze typy.
Brałem ostatnio mesomorpha, Noxipro oraz Kronicpumpa.
Noxi szału nie robił za to kronic był fajnyy.
Dodam ze po dłuższym uzywaniu 1.3 gorzej z moja fajka jest hehe także dorzuce do tego daa lub jakies ziółka np hgw.
Krzysztof Piekarz

A na dłuższą mete 1.3d się nie sprawdza.