Przepraszam Chong Lee aka Bolo Yeung

.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Nie jest źle. Musimy pokonać Czechów i liczyć że Grecy z Czechami zremisują bądź przegrają

United!! United!!

...
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
pierwszy dzien turnieju i oba mecze ciekawe
...
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Szacuny 149 Napisanych postów 17487 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196599
peko1234
ale z tymi szyderstwami to do swojego tematu panowie "z" barcelony.

Wydaje mi się że po to jest ten temat by wyrażać swoje zdanie na temat drużyn z grupy A,a to że mamy inne zdanie niż reszta ma skutkować "zakazem" wyrażania swojego zdania w tym temacie?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Jakby z Grekami dzisiaj grali Czesi na takim poziomie też też pisałbyć, że ciekawy? Tempo naszego meczu stało na żenująco niskim poziomie. Tak jakbyś włączył mecz Legia kontra Wisła, a potem przerzucił się na dobry mecz Premier League.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
szydzenie w przeciwienstwie do wyrazania swojego zdania moze prowadzic do nerwowosci
...
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
najlepiej jak rosja zgarnie komplet pkt, grecy zremisuja z czechami, a my wygramy z czechami. No ale zobaczymy hehe.
...

Jeśli chodzi o drugą połowę to się zgadzam. Przez wiekszość czasu chodzili zamiast biegać.

...
Polska zagrała dzisiaj na bardzo dobrym poziomie jakieś 15-20 min. gdy Grecy kompletnie nie wiedzieli co się dzieje. W drugiej połowie chyba trener Greków rozpracował naszą reprę, bo nic nie potrafili zagrać.

Arsenal!"

...
Nie zgodzę się. Pierwsza połowa była git. Ale zwolnili, pyta, po jaką cholerę?
Ofc. Smuda - pro zmiana, do której nie doszło tj grosicki w 93 minucie Tak, to był dobry pomysł... lol