Witam. Jestem tu nowy i mam na początek pytanie: jak wiązać bandaż na ręce? Chodzi mi oto, że kiedy na treningu (trenuję KK) mamy "poduchy" często zdzieram sobie kostki. Sensei mówił, żeby przychodzić z bandażem. Jak zrobić tą jakby rękawicę z bandaża?
Czy może mi to ktoś wytłumaczyć, albo dać rysunek itp.
Mane, Tekel, Farez
Czy może mi to ktoś wytłumaczyć, albo dać rysunek itp.
Mane, Tekel, Farez
Krzysztof Piekarz

