Witam. Mam 17 lat i dokładnie miesiąc temu skończylem cykl 100 tabsów metki Methanaxin 10mg. W zeszłą środe odczuwałem ból brzucha, zlekceważylem to. Następnego dnia wieczorem ból stał sie nie do wytrzymania, pojechałem na pogotowie, dostałem zastrzyk przeciwbólowy i pomogło. Do soboty odczuwałem ból w okolicach pecherza i nerek, lekarz na pogotowiu stwierdził zapalenie pęcherza, dostełem leki i spożywałem je. Od wczoraj (sroda) nie odczuwam bólu ale przez caly okres "choroby" nie mialem apetytu, dzisiaj rano miałem robione ekg, do godziny 15 byłem na czczo, po powrocie do domu nie byłem wogole glodny, wpycham w siebie jedzenie ale co kolwiek jem to mnie mdli i troche mnie to martwi, nie wiem czy ten cykl ma coś z tym wspólnego. Przez 7 dni schudłem 5 kg.
Mam nadzieje że ktoś wymyśli coś sensownego co mi może być. Za pomoc z góry dziękuje. Pozdro
Mam nadzieje że ktoś wymyśli coś sensownego co mi może być. Za pomoc z góry dziękuje. Pozdro
Krzysztof Piekarz