Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
CZE. Ostatnio dużo czytałem na forum o glukozie dostępnej w aptekach i spożywczakach. Nigdzie jednak nie było napisane jak ona wygląda i jak się ją zażywa. Mam pytanie: Gdy poproszę w sklepie o glukozę to czego mam się spodziewać? Że sprzedająca poda mi kilogramowy worek glukozy (jak cukier) czy jakąś ampułkę z płynem. Acha i jeszcze jedno: jak to zażywać?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Chcęto zażywać po treningu w celu spożycia dużej ilości cukrów prostych by uzupełnić niedobór glikegonu w mięśniach. Glukoze bedę jadł od razu po treningu a po przyjeździe do domu z siłowni wezme gainera i białko.
P.S: Czy zdaża się że dodają do glukozy miarkę bo inaczej trudno mi będzie odmieżyc te 50g. A i jeszcze jedno z czym to spożywać? Może byc z mlekiem?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
naprawde ta glukoza jest wystarczajaca przy kreatynie?
I czy napewno jest lepsze od produktow takich jak np d-ribose olimpu czy vanadyl hiteca - czy to napewno jest pic na wode
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
glukoz + kreatyna daje dobre efekty i nie jest to pic na wode bez glukozy wchłania się ok 40% tego co zglukozą dorzuc do tego amniokwasy a efekt bedzie za***ist :)
Szacuny
5
Napisanych postów
422
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2599
kolego Vener ta glukoza pokazana n atym zdjeciu to nie ta ja proponuje ci glukozę spozyczą mozliwą do zakupienia w TESCO paczuszka kosztuje około 3 zł i pare groszy. To Gelve pokzanae na zdjeciu to bardizje kojarzy mi sie z śmietanka do kawy. Przepraszam ale nie pamietam nazwy tej glukozy z TESCO opakowanie ma kolor niebiesko-czerwony tri\ochę biały. Lezy zawsze koło cukrów cukrów pudrów.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
no mi też przypomina śmietankę do kawy w proszku. A tamta w tesko to ile jej jest w opakowaniu? Ja ostatnio byłem w gancie to nik z obsługi nie potrafił mi powiedzieć czy jest tu glukoza. A w jakim dziale należy ją szukać?