SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zawroty głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4447
Jak wystaje? xD
Może ten kręgosłup ci uciska żyły ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No mam taką "gulę" na karku, po prostu jest wysunięty. Nie wiem jutro idę do lekarza, bo dziś nie mam czasu zbytnio po szkole. Wszystko lekarzowi opowiem, jak jem, co robię poza szkołą, jakie objawy mi towarzyszą itd i myślę, że coś ustali.

No i jeszcze mam skoliozę lekką
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 404
Ta gula na karku to napewno ostatni krag szyjny, on nawet z laciny z nazwy zwie sie kregiem wystajacym wiec taki po prostu jest, chociaz u jednych wystaje mniej a u drugich wiecej. Tak czy siak trzeba isc do lekarza mysle.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi wystaję więcej, ale to pewnie przez to, ze mam lekką niedowagę 178/60. No i jeszcze wystaję mi kość ogonowa(ostatni krąg kręgosłupa)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
idź koniecznie do ortopedy. czy miałeś jakiś uraz kręgów szyjnych? ponieważ od wady odc szyjnego często boli głowa, mogą się pojawiać zawroty. idź do lekarza, może da Ci rehabilitację. ja na uraz odc szyjnego dostałam ćwiczenia, laser i magnetronic. i czuje się lepiej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem u lekarza, sprawdził kręgosłup i o dziwo mam tylko trochę krzywy, że nawet nie wymaga "prostowania". Jutro mam wyniki badań krwi(tarczyca,glukoza itp)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45
To dobrze, ze z kręgosłupem nie najgorzej. A jak wyniki, jak wyszły?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyniki wyszły dobrze, wszystko w normie robione było:
-"czytanie" z moczu
-morfologia
-TSH 3
-Glukoza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4447
Sprawdź błędnik.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn. jak/jakie badania?

Może mieć to związek z moim zapaleniem ucha środkowego przechodziłem to jako 5 latek?

Czy takie poranne zawroty mogą mi przeszkodzić w "karierze" bokserskiej?

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-04-02 15:38:37

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-04-02 15:39:47
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przepuklina

Następny temat

Naderwanie lub zerwanie wiązadła

Shoty
Polecane artykuły