Witajcie chciałem się dowiedzieć, czy aby się zapisać na boks tajlandzki, trzeba mieć ukończone 18lat i coś wcześniej trenować?. Bo tak słyszałem, ale wolę się upewnić, ps ile kosztują takie treningi?. I czy warto...?
Zapraszam na stronę: http://www.ekipa71.prv.pl
Wysłanik Boga.
Zapraszam na stronę: http://www.ekipa71.prv.pl
Wysłanik Boga.
Krzysztof Piekarz
aby inni z mojej dzielnicy czuli respekt. Wiesz gdzie we Wrocławiu jest taki klub?.
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
hrhrhrhr 