...
gokuson TEAM SFD Administrator
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
Europejski Festiwal Lekkoatletyczny w Bydgoszczy

Podczas 3. Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego w Bydgoszczy minima PZLA na sierpniowe mistrzostwa świata w Paryżu zdobyli Marcin Jędrusiński (Olimpia Poznań) w biegu na 200 m i Monika Pyrek (KL Gdynia) w skoku o tyczce.

Mityng Grand Prix IAAF w Bratysławie

Aurelia Trywiańska (AZS AWF Warszawa) zajęła drugie miejsce, a Aneta Sosnowska (Skra Warszawa) piąte w biegu na 100 m przez płotki w mityngu Grand Prix IAAF drugiej kategorii w Bratysławie. Startowała piątka Polaków.

...Moderator działu "Aktualności"...

...
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Medaliści igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy, setka zawodniczek i zawodników z 28 krajów oraz ponad stu polskich lekkoatletów wystartuje 15 czerwca na stadionie AWF w Warszawie, w 49. Memoriale Janusza Kusocińskiego

Mityng Grand Prix IAAF w Bratysławie: Pacholak piąta
Anna Pacholak (Warszawianka) z wynikiem 23,74 s zajęła piąte miejsce w biegu na 200 m w mityngu Grand Prix IAAF drugiej kategorii w Bratysławie. Zwyciężyła Juliet Campbell z Jamajki - 22,87 s.

...
Mityng Super Grand Prix IAAF: Patrycja Włodarczyk piąta
Patrycja Włodarczyk (AZS AWF Wrocław) zajęła piąte miejsce, a jej klubowa koleżanka Julia Budniak jedenaste w biegu na 3000 m z przeszkodami w mityngu Super Grand Prix IAAF w Ostrawie.

Pozdro - Tomek - multimd

Pozdrawiam - Tomek

...
Mityng Super Grand Prix IAAF: Tomasz Mateusiak szósty
Tomasz Mateusiak (OKLA Ostrołęka) z wynikiem 7,83 m zajął szóste miejsce w skoku w dal w mityngu Super Grand Prix IAAF w Ostrawie. Zwyciężył Amerykanin Savante Stringfellow z rezultatem 8,25 m. &raquo;
PAP/12-06-2003 20:38

...
Mityng Super Grand Prix IAAF: Aurelia Trywiańska szósta
Aurelia Trywiańska (AZS AWF Warszawa) z wynikiem 13,15 s zajęła szóste miejsce w biegu na 100 m przez płotki podczas mityngu Super Grand Prix IAAF w Ostrawie. Zwyciężyła reprezentantka Jamajki Brigitte Foster z rezultatem 12,65 s. &raquo;

...
Mityng Super Grand Prix IAAF: Monika Pyrek czwarta
Monika Pyrek (MKL Szczecin) z wynikiem 4,42 m zajęła czwarte miejsce w konkursie skoku o tyczce podczas mityngu Super Grand Prix IAAF w Ostrawie. Piątą lokatę podzieliła z Ukrainką Natalią Kuszcz Anna Wielgus (AZS AWF Gdańsk). Obie skoczyły po 4,32. &raquo;
PAP/12-06-2003 21:03

...
Mityng Super Grand Prix IAAF: Jan Zakrzewski dwunasty
Jan Zakrzewski (Oleśniczanka) z wynikiem 8.28,53 zajął dwunaste miejsce w biegu na 3000 m z przeszkodami w mityngu Super Grand Prix IAAF w Ostrawie. Dominowali Kenijczycy plasując się na sześciu czołowych lokatach. Wygrał Ezekiel Kemboi - 8.06,19. &raquo;
PAP/12-06-2003 21:44

...
Mityng Super Grand Prix IAAF: Zbigniew Graczyk ósmy
Zbigniew Graczyk (AZS AWF Gorzów Wlkp.) z bardzo dobrym wynikiem 3.37,09 (2 sekundy gorszym od rekordu Polski) zajął ósme miejsce w biegu na 1500 m podczas mityngu Super Grand Prix IAAF w Ostrawie. Zwyciężył Kenijczyk Cornelius Chirchir - 3.31,17. &raquo;
PAP/12-06-2003 21:46