Witam, dokladnie tydzien temu mialem wyrwana 5 ktora mi wyrosla od srodka za zebami co bedzie widac na zdjeciach. Dentysta dlutowal, pilowal, lamal mi ten zab z 20 min... jednym slowem byla masakra no ale sie udalo. Dzisiaj wyciagnalem z gojacej sie 'dziury' spore 2 kawalki zeba ktore zostaly. Od poczatku czuje jezykiem i widze chropowaty kawalek kosci albo zeba ktory trzyma sie twardo i moje pytanie brzmi co to jest i czy moze to zostac.. podobno kawalki zeba zostaja wypchane z czasem przez dziaslo ale nie wiem czy przez to co mi zostalo nie beda problemy z gojeniem sie ?
foto:
http://imageshack.us/g/192/imag0450p.jpg/
na 2gim zdjeciu widac ta biala kosc/kawalek zeba
foto:
http://imageshack.us/g/192/imag0450p.jpg/
na 2gim zdjeciu widac ta biala kosc/kawalek zeba
Krzysztof Piekarz