Witam, chcialabym rozpoczac przygotowania do maratonu plywackiego. W mlodosci trenowalam plywanie ale skonczylam trenowac 30 lat temu. Trenowalam 10 lat. Za dwa lata chce wystartowac w maratonie na 3 lub 5 km w Gdyni w zatoce. Ile razy w tygodniu powinnam trenowac i od jakiego dystansu rozpoczac treningi. Czy powinnam plywac na dlugich dystansach czy wiecej na krotkich na poczatku treningu. Pozdrawiam,
Magdalena Rydzewska
Magdalena Rydzewska
Krzysztof Piekarz