SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do obozu sportowego

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Witam
Trenuję Capoeira już trzeci rok dwa razy w tygodniu ,a od miesiąca Pole fitness raz w tygodniu,by ułatwić pomoc której teraz pilnie potrzebuję napiszę trochę o sobie
Mam 173 cm,53 kg "odpowiednia waga",17 Lat ,wiotkie stawy,wyjątkowo słabe ręce i obręcz barkową,budowę wiotką,szersze ramiona,mam bardzo duże problemy z kondycją,ciężko mi biegać,brakuje mi od razu siły,z pływaniem to samo przepłynę pół basenu i muszę się zatrzymać
Za to jestem wytrzymała na naciąg,na długotrwałe wykonywanie np bez przerwy kopnięć,ćwiczenia statyczne np wytrzymanie z wyprostowanymi na bok rękoma z ciężarkami
Co chcę osiągnąć i w czym potrzebuję pomocy:Chcę wzmocnić siłę rąk ,barków i poprawić kondycję (wydolność ?) przed wyjazdem na obóz Capoeira (dwa tygodnie,3 treningi dziennie )i wszystko by ćwiczyć akrobatykę i poprawić ogólną sprawność
Po powrocie kontynuować trenowanie siły,teraz nie tylko siły rąk ale też nóg i brzucha
Cel długoterminowy:Znaczne wzmocnienie siły kopnięć i rąk,naturalna bardzo wyraźna rzeźba brzucha ,pleców i rąk
Nie wiem od czego zacząć jak się odżywiać,czy brać suplementy jak trenować ,czy chodzić na siłkę jak mam sztangę i hantle w domu(ławkę też mam )Szukam osoby które mi doradzi,a jak będzie ktoś chętny do prowadzenia mnie w treningach,lub ktoś mieszka w Katowicach i chciałby mnie trenować to chętnie nawiążę kontakt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bilirubina całkowita

Następny temat

co jesc zeby przytyc

WHEY premium