SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gala boksu zawodowego-Lublin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21099
Reprezentujący zawodową grupę bokserską Panix Europe Marcin Piątkowski będzie walczył w piątek, 30 maja, w Lublinie z Hiszpanem Antonio Postigo o tytuł międzynarodowego mistrza Polski w wadze junior średniej. Pojedynek został zakontraktowany na dziesięć rund.
Faworytem walki jest 27-letni Piątkowski, którego trenerem i menedżerem jest Andrzej Gmitruk. Na zawodowych ringach polski pięściarz stoczył dotychczas dziesięć pojedynków, z których osiem wygrał, a dwa przegrał.

Piątkowski rozpoczął profesjonalną karierę po mistrzostwach Polski w 2001 roku. W finale kategorii lekkośredniej (obowiązywał wówczas inny podział wag) przegrał wtedy z Mirosławem Nowosadą, któremu później PZB odebrał tytuł z powodu dopingu. Pochodzący z Włocławka Piątkowski był również trzy lata temu wicemistrzem Polski, ale w wadze półśredniej.

Antonio Postigo ma 38 lat i 20 stoczonych walk, z których zaledwie cztery zakończyły się jego wygranymi (jego rekord uzupełnia 15 porażek i jeden remis). W Polsce będzie walczył po raz drugi - w październiku 2001 roku przegrał w Kołobrzegu na punkty z Węgrem Mihaly Kotaiem.

Oprócz Piątkowskiego i Postigo, w pierwszej w historii Lubelszczyzny gali boksu zawodowego, której mottem przewodnim jest hasło związane ze zbliżającym się referendum unijnym: "Tak! Łączymy Polskę z Europą", wystąpią m.in. Edyta Olewniczak, Gerard Zdziarski, Dawid Kowalski, Marcin Rogiewicz i Marcin Biskupski.

PAP


Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3426
Rowniez troche sie zawiodlem walkami - dobry byl Kowalski, Zdziarski - nie rozumiem, jak mogl zremisowac (Lotysz wg mnie byl lepszy, Zdziarski czesto faulowal, sedzia nie widzial tych fauli), walka wieczoru - najpierw sadzilem, ze wystwili emeryta (i chyba tak bylo - chudszy i slabszy byl od Piatkowskiego), potem Piatkowski dopiero po paru okazjach (zaprzepaszczonych), rundach i podpowiedzi publiki go "skonczyl".

Ogolnie - Polacy nie najlepiej wypadli (w przedwalce gosc od Salety zapomnial popracowac nad kondycja), problemy kondycyjne, faule (Zdziarski i ten, co przed nim walczyl a zwyciezyl przez KO - czesto trafial glowa).
Mogli wypasc lepiej.

Ale - sprzed monitora - latwo tak sobie klepac.

Pozdrowienia, szcegolnie tym, co sie ze mna nie zgadzaja, a widzieli "gale".

Peter Jose

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawid Kowalski my man. Myśle, ze zaprezentuje cos ciekawego.

"nie ma że boli"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2905
Nie wiesz może ile kosztują bilety bo nie zwruciłem zabardzo uwagi jak coś pisało w autobusach, a bym z chęcią poszedł.

nosil wilk razy kilka poniesli i wilka

Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Profile zawodników Panix Europe - www.canalplus.pl/cgi-bin/canal/index/sport-boks_bokserzy

"nie ma że boli"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3426
Bilety - chyba 15 zl, do nabycie w MOSIRze, EMPIKu na Krakowskim w Lublinie i jeszcze gdzies.
Pozdrowienia, Peter Jose

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś może napisać gdzie (hala , adres) i o której jest ta gala?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3426
Hala MOSiR, Al. Zygmuntowskie (niedaleko dworca PKP, przy skrzyżowaniu Fabrycznej - kolo sklepu GALA, Al. Zygmuntowskich, Kunickiego)
Godziny, niestety, nie znam.
Pzdr. Peter Jose

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, pewnie tradycyjnie 19:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3426
Tak, w piątek, 30.05. 19,00. Mosir, Zygmuntowskie, Lublin.
(Juz wiem)
Pzdr. Peter Jose

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 54 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21511
miło, będę

Gizmo

Freestyle Taekwondo - Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 54 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21511
Był jeszcze ktos z forum? Bo ja bylem i odczucia mam raczej mieszane...

Gizmo

Freestyle Taekwondo - Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego ćwiczycie sztuki walki?

Następny temat

ANTOLOGIA WOJOWNIKA DZIŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły