Witam mam 13 lat i 172 cm, wiem że to dużo lecz chciałbym mieć mniej więcej 190-195 (Oczywiście nie od razu ale po jakimś czasie po paru latach.
Ostatnio zacząłem trenować i przestałem rosnąć...
Co mam jeść lub co ćwiczyć żeby mieć z 190 cm?
Bardzo proszę o pomoc będę wdzięczny i proszę by nie pisać np. Pij mleko będziesz wielki tylko prawdziwe odpowiedzi.
Ostatnio zacząłem trenować i przestałem rosnąć...
Co mam jeść lub co ćwiczyć żeby mieć z 190 cm?
Bardzo proszę o pomoc będę wdzięczny i proszę by nie pisać np. Pij mleko będziesz wielki tylko prawdziwe odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz
