SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co po rekonstrukcji ACL

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
Witam, mam takie skromne pytanie. Dnia 25 maja będę miał przeprowadzoną rekonstrukcje acl i chciałbym zapytać czy warto chodzić do szkoły po tym zabiegu(chodzi mi o to, czy chodząc do szkoły nie narażam sie na jakiś uraz tego kolana i czy chodzenie po schodach zaraz po sprawia trudność), czy lepiej posiedzieć w domu i skupić się na rehabilitacji i nie narażać kolana.
Jestem zielony w tym temacie więc proszę o wyrozumiałośc

Z góry dziękuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21170
Hmmm, powrót do szkoły to co najmniej po kilku tygodniach. Wcześniej się po prostu nie da. Z punktu widzenia zdrowia nie ma się co śpieszyć, operowane kolano nie będzie lubiło siedzenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
czyli lepiej jest przebywać w domu, ale dużo chodzić ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21170
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból po zewnętrznej stronie kostki

Następny temat

prawa ręka szybciej się męczy od lewej

electro
Polecane artykuły