Witam, mam takie skromne pytanie. Dnia 25 maja będę miał przeprowadzoną rekonstrukcje acl i chciałbym zapytać czy warto chodzić do szkoły po tym zabiegu(chodzi mi o to, czy chodząc do szkoły nie narażam sie na jakiś uraz tego kolana i czy chodzenie po schodach zaraz po sprawia trudność), czy lepiej posiedzieć w domu i skupić się na rehabilitacji i nie narażać kolana.
Jestem zielony w tym temacie więc proszę o wyrozumiałośc
Z góry dziękuje i Pozdrawiam
Jestem zielony w tym temacie więc proszę o wyrozumiałośc
Z góry dziękuje i Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz