Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
witam . mam kilka pytan chcialbym dzis kupic jakies bilety wkoncu dzis ostatni dzien
1- czy moge porem odsprzedac te bilety ?
2- jak wy zamawialiscie ja chcialbym zamowic na mecze chyba polski i dodatkowo jakis z lepszym zespolem wlochy czy cos podobnego