Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
2
Napisanych postów
6
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
625
Czesc, od kilku godzin drętwieje mi opuszek palca prawej ręki ( najmniejszego ). Stało się to po podciąganiu na drążku. W pewnym momencie poczułem dziwne "kopnięcie" prądem w obu rękach. Wszystko zeszło, ale opuszek cały czas drętwieje, domyślam się, że coś zj^#ałem z nerwem. Co radzicie? Narazie nie zanosi się, aby to zeszło.
Zmieniony przez - niceonee w dniu 2011-03-21 22:25:45
Szacuny
2
Napisanych postów
6
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
625
Z tego co czytałem na necie drętwienie po jakimś uderzeniu etc. oznacza uszkodzenie nerwu łokciowego :/ no nic, jak nie ustąpi trzeba będzie się wybrać.