SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aparat ortodontyczny - cennik - porady.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Witam
Na wstępię zaznaczę, że wiem iż wujek google posiada informacje na ten temat, ale nie są aktualny i przyznam że wolę polegać na Was.

Napewno ktoś z Was nosił aparat na ząbkach, interesowałaba mnie cena za całość , tj dwa łuki ( mało widocznie, średnia pułka bodajże porcelanowe ) i cała reszta.

Interesowałaby mnie też możliwość rozłożenia na raty - jak to wygląda z tej strony ? Nie cieszy mnie wizja wyłożenia paru kafli tak o , bo na forsie nie śpie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Link został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum, jest on dużo mniej widoczny niż klasyczny ale nie tak że jest prawie niewidoczny odrazu widać że ktoś ma coś na zębach, jak się nie chce żeby to było to wówczas są przezroczyste nakładki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no coz, nie pomoge, bo mam zwykly aparat, ale mysle, ze powinienes sie przejsc do kilku ortodontow i spytac o cennik a potem wybadac opinie o nich w internecie.
z wlasnego doswiadczenia powiem, ze czasem lepiej dolozyc i miec porzadnego lekarza
rozlozenie na raty tez jest na pewno zalezne od lekarza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
bylem kilka dni temu, 1 luk 1600. nie wiem jak z ratami, wydaje mi sie ze powinna byc taka opcja.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Nionia zwykły tzn ? Tak wiem, że powininiem pytać bezpośrednio u ortodontów, ale narazie przymierzam się tylko do tego, dlatego parę informacji chciałem zasięgnąć tutaj.

Scigasz 1600 za co konkretnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mam metalowe zamki.
a scigaczowi zapewne chodzilo o to, ze jeden luk 1600zl, czyli np. zalozenie na gore. do tego dochodza koszty co miesiecznych (zazwyczaj) wizyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Nioonia a ile wyszło Cię za metalowy ? Bo takowy sprawiłbym sobie na dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
1300zl/łuk
na poczatku 80zl za wizyte co miesiac, potem wzroslo do 90, nastepnie zalozylam aparat na dol, placilam 100zl, a jeszcze pozniej 120... teraz 100 za wizyte przy jednym luku.
na dole mam juz 3lata, jesli dobrze licze.
a na gorze jeden zab wraca mi do poprzedniego polozenia (moim zdaniem to wina zle zrobionego retainera) dlatego tez radze Ci isc do poleconego ortodonty.
no i z tymi cenami jest roznie, bo za metalowe zamki znajomi placili ~1600zl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
To ładnie.. te średnio 100pln za wizytę to jest co miesiąc przez okres noszenia aparatu ? Czyli np 2 lata ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
Wizyty są raczej rzadziej raz na 2~ miesiące, no ale tak każda wizyta tyle kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
Ja mam aparat pół na pół, czyli ceramiczny do 4-rek a dalej metalowy. Koszt to 1600, za cały metalowy 1300. Wizyty co 6 tygodni 60zł, raz na pół roku trochę więcej za zmianę łuku czy coś takiego. Na początku musisz się też przygotować że będziesz musiał wydać kasę na zdjęcia rentgen. jakieś wyciski i poleczenie zębów. Musisz też zapytać się o dokładny cennik, ponieważ mój kumpel miał założony aparat u innego ortodonty a ten go nie poinformował że pobiera opłatę za ściągniecie aparatu- 200zł za łuk.



Zmieniony przez - Entor w dniu 2011-03-30 21:14:13

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Hmm w sumie to byłoby dobre rozwiązanie ( metalowy/porcelanowy ). Entor a powiedz mi jeszcze, czy ten ceramiczny/porcelanowy co masz jest widoczny ? Tzn jak bardzo różni się od metalowego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie czubka palca

Następny temat

Zwis na drążku - ból rąk

WHEY premium