SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoze ktos mi ulozyc cykl??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Moim skromnym zdaniem (30 lat 6 lat stażu, 3 cykle konsultowane z lekarzem, 194 cm 110kg - 92 cm w PASIE!!!)
Optymalny efekt osiągniesz dzięki:
1-8tydz DD
6-10 tydz Wino
osłonowo na wacka Omo250 raz w tygodniu ))) (ale Ci się zachce ruchać bracie)
odblok po cyklu masz zacząć 2 i pol tyg po ostatniej Dece i jednocześnie 48 godzin po ostatnim Winie. Zgraj to w czasie. Odblok rozpisałem Ci wyżej. Ale bez DIETY wszystko o kant doopy potłuc kolego!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4386 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
jak to odblok 2 i pół tygodnia po dece i 48h po winie? Rób 3 tygodnie odblok po ostatnim strzale z deci a nie po zakończeniu wina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
j.w. chyba ze pociagniesz jeszcze tyg dluzej tego winiacza to wtedy mozna po winie wziasc odbloka tak to 3 tyg po ostatnim szocie decy!!
Brednie!!! Kto go tu wpuscil

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4386 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
ja mówie brednie czy samegnaty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
okres półtrwania deki to rzeczywiście 3 tyg ale jak koleżka ma 107 w pasie i weźmie tylko 8 szotów to spadek androgenów może nastąpić wcześniej dlatego napisałem mu 2 i pół tygodnia. Okres półtrwania Wina to 48 godzin dlatego kazałem zgrać mu w czasie odblok tak zeby od ostatniej deki minęło 2 i pół tygodnia a od wina 48 godzin. Sam robiłem żyję cycki mi nie urosły więc wara. Mnie na sogu nie zalezy a chłopakowi nie róbcie wody z mózgu krytykując mnie bo krzywdę sobie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4386 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
krzywde sobie zrobi ?? a czy ja mówie coś źle??

Edit : jak dotąd to ty byś mu krzywde zrobił, radząc 200ml deki co tydzień.

Zmieniony przez - Silva7 w dniu 2006-12-03 18:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze niech walnie sobie metke+propa albo sama metke...

P.s Silva7- Rypin ten obok Brodnicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4386 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
tak Krzysiu17 koło Brodnicy, a co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Sylwunia lepiej idź na odchudzanie a nie wklejasz sobie fotki cudzej ciężkiej pracy. nie 200 ml tylko 200 mg. A jak ktoś mówi że nie widział soku 1ml-100mg to nie mozna się spodziewać po nim żadnej wiedzy w temacie. Ale w końcu RYPIN k.Brodnicy i Sierpca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Silva Ja z okolic...Golub-Dobrzyń się kłania sory za spam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mala pomoc...jak brac:)

Następny temat

jaki winstrol proponujecie?

WHEY premium