SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
mam cholerny problem iz jak cwicze na silowni to ciagle mi sie odbija. czego to moze byc wina ???

wczesniej bralem spalacza i myslalem ze to od niego, ale juz 2 tygodnie nie biore a ciagle tak mam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 349
musisz jesc ogórki smażone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
wg mnie sprawa jest dosc prosta, jak cwiczysz to cisnienie w jamie brzusznej wzrasta, powodujac ze dolny wieracz przełyku (ten co blokuje zarzucanie tresci pokarmowej z zoladka do przelyku) nie moze dalej stawiac oporu i tresc zoladkowa albo powierze wpada do przelyku, powodujac te odbijania/zgage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
witam wzielem spalacza w poniedzialek i do tej pory ciagle mi sie odbija ?? przestalem juz cwiczyc nawet,, co mam zrobic ?>??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
a) zadzwonić do wróżki semiry z polsatu,
b) zadzwonić na błękitną linie TP SA,
c) przestać się bawić w kulturystykę a wrócić do książek, odrabiania lekcji i słuchania mamy oraz taty,

Wybierasz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
jednak zadzwonie do wrozki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nizej lydki

Następny temat

ból jądra..

WHEY premium