SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy odbloku Prop+Wino+Master oraz kilka pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4347

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

82

Wzrost

172

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

118

Obwód talii

Staż na siłowni

84

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

12 lat z przerwami

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

10 lat temu metka+enan 200 metki Bionabol? 20 ml enana Galenika przerwa pół roku 10ml enan i niby deka Libol 10ml

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

TRENING: 3-4 razy w tyg siłka, pilka nozna 2 razy w tyg, bieganie 3 razy w tyg

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

sucha masa rzeźba

Stan zdrowia

teraz lece prop wino

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

endo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tren to pochOdna nandro to myslisz że cykl w którym by było npp 5tygodni i 2tygodnie tren a to by było to samo co 7tygodni npp, środki się muszą wkrecic żeby miały sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Panowie elegancko tylko powiedzcie mi bo zakupiłem Proviron jedno opakowanie 20tabs gdzie to wrzucić na początek odblokowanie seriami czy może już pod koniec Propa zacząć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
A po co ci priviron???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Na poprawę libido oraz w połączeniu z nolve skutecznie zatrzyma/wyeliminuje estrogenów i poprawia się sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Cytuję z innego Artur o Proviron: Po piąte, Proviron dodawany jest do PCT (post cycle therapy - terapia po cyklowa). Jest to chyba najpopularniejsze z jego zastosowań. Poprzez wcześniej opisane procesy pozwala obniżyć poziom estrogenu (podwyższony poziom estrogenu jest jednym z głównych problemów podczas PCT) jak również uzupełnić pocyklowy deficyt androgenów. Pierwsze działanie pozwala na szybsze odblokowanie, poprzez zmniejszenie udziału estrogenów w ogólnej puli hormonów, a tym samym wywołanie niedoboru hormonalnego, który organizm będzie próbował skompensować zwiększając produkcję innych hormonów w tym testosteronu. Drugie działanie natomiast wpływa głównie na naszą psychike pozwalając uniknąć czesto spotykanej depresji posterydowej, zaburzeń wzwodu, obniżenia motywacji do treningów etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
Proviron zbedny zupelnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Więc co na poprawę libido proponujesz poza tribulusami bo są do bani i nie działają na mnie. Chciałbym go użyć także bo wydaje mi się że zaczyna mnie podlewać, jakieś sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
skoro podlewa to wina miski i ew wystrzelonego estro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
zgadzam się i wiem o tym ale jeśli chodzi o miche to jest wszystko pod kontrolą, mam 3 posiłki z których nie moge nieskorzystać bo chodziłbym głodny plus 3 posiłki pomiedzy nimi takie jak twarogi, ryby, kurak itd. Jestem skazany na to co mi podadzą do żarcia na kuchni więc uzupełniam swoimi posiłkami ile sie da. Póki co nie mam badań wiec w ciemno nie zabardzo strzelac ze to wina estro...chociaż skoro na poczatku cyklona wywaliło lekkie gino które znikło po Nolvie 4 dni, myśle ze tutaj jest jednak problem i estro bedzie wywalone. Tak samo sprawa tyczy sie libido, nie zauwazyłem jakos żebym miał je podwyższone ale siła i efekty wizualne oraz są na High Level więc prop działa. Tak samo pokazały sie syfy i lekko przetłuszczona cera. Provi da radę na koniec Propa czy na same sermy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Mam mały dylemat bo zakończyłem już Propa, ostatni shot był w ten czwartek ok godz.12 i leci same wino 30mg ed
Zapomniałem z bazy zabrać HCG, a miałem je zacząć od trzeciego dnia po ostatnim Propie czyli w niedzielę.
Czy mogę sie wstrzymac do poniedziałku rano i walić po 2500 co 3 dni potem sermy? To będzie 4 dni po ostatnim Propie
Czy muszę jechać te 60 km i zaczynać HCG
Jakieś za i przeciw, niech sie ktoś wypowie THX
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH FRAG 1756-191

Następny temat

M1T

WHEY premium