SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc na szybko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
Współczuję. Zwłaszcza jak dziewczyna gorąca a Twój żołnierz odmawia posłuszeństwa. Nie martw się będzie dobrze. Jeszcze podziałasz :) głowa do góry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2368
poszlo 3 dni z rzedu 30 mg mety i susta raz ku*as juz dziala jak nalezy twardy jak skala i stoi do nieba :D tylko dalej jest mniejszy we wzwodzie niz byl wczesniej jakies porady na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1901
mozesz sobie ciezarki zawieszac na nim, w afryce szamani tak robia. a jak nie staje do konca to yohimbina primaforce 3x2tabs dziennie fajnie dziala z provironem, tylko od razu kup sobie jakąs dluzszą bluze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2368
hahahahaha, ale naprawde mi sie faja skurczyla to moze byc od tego ze mniejszy doplyw krwi byl i powinno wrocic do poprzedniego stanu bo mialem ch**a jak noga od stolu a teraz taka nozka bym powiedziaL :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
lodzianin1
jest kilka opcji
wbić hcg
dać 10 mg metki do śniadania (taka ilość nie będzie blokować)
wskoczyć na cykl z testem
proviron
można też pokombinować z clomem


Wchodzenie na cykl by wyleczyć problem po megace to nie wiem czy on sobie później poradzi z problemami jakie go dopadna na 99% po PCT. Błędne koło moim zdaniem. Chwilową ulgę odczuje ale jeśli cyklowanie mu nie w głowie to suste bym odpuścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2368
to megace to chyba gorsze od sterydow przeciez nie dostalbym takiego bloka po 3 tygodniach (bo tyle czasu to pilem) na tesciu albo na mecie, kumple mlodsi ode mnie po 16-18 lat bija testy i wdupcaja mete po pare miesiecy i raczej zaden takich problemow nie mial bo maja fajne kobitki, dobrze ze u mnie sie unormowalo bo nie wiem co bym kobiecie powiedzial x:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2368
witek wbilem dopiero jednego strzala tej susty ,w sumie nigdy nie chcialem sie bawic w cyklowanie ale wyszlo jak wyszlo, co moge zrobic mniej inwazyjnego zeby zostalo jak jest bo teraz domyslam sie ze susta z metka zadzialaly ze wszystko sprawne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
cacti
mozesz sobie ciezarki zawieszac na nim, w afryce szamani tak robia. a jak nie staje do konca to yohimbina primaforce 3x2tabs dziennie fajnie dziala z provironem, tylko od razu kup sobie jakąs dluzszą bluze


Moze ty viagre podjadasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
wit3k
lodzianin1
jest kilka opcji
wbić hcg
dać 10 mg metki do śniadania (taka ilość nie będzie blokować)
wskoczyć na cykl z testem
proviron
można też pokombinować z clomem


Wchodzenie na cykl by wyleczyć problem po megace to nie wiem czy on sobie później poradzi z problemami jakie go dopadna na 99% po PCT. Błędne koło moim zdaniem. Chwilową ulgę odczuje ale jeśli cyklowanie mu nie w głowie to suste bym odpuścił.



Dalem kilka propozycji do rozwazenia
Ale kolega i tak juz widze zrobil po swojemu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
naszybko999
witek wbilem dopiero jednego strzala tej susty ,w sumie nigdy nie chcialem sie bawic w cyklowanie ale wyszlo jak wyszlo, co moge zrobic mniej inwazyjnego zeby zostalo jak jest bo teraz domyslam sie ze susta z metka zadzialaly ze wszystko sprawne


chwilowo sprawne, zejdziesz z towaru i problem powroci kolego dobrze Ci tam pisza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisanie Cyklu (Susta,Prop,Deka,Bold,Wino,Meta)

Następny temat

pomoc w ulozeniu cyklu na 22 tyg

WHEY premium