SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podroba czy orginał ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4345
boldek jest oleisty? bo wygląda jak wodny roztwór .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
adamg111
czy to prawda ze alchemia zmienila szate i teraz takie produkuje ????


Oszalales ?
alechemia to lab na rynku od lat, w pieknej szacie graficznej z kodamia do sprawdzania na stronie, pudelkami i tloczonymi kapslami ze swoim logo
kupiles syf ktory ktos robi w kuchni jak laska skonczy myc naczynia
zanies mu to spowtorem, niech sam bierze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
SFFDD
zamiast trena pewnie tesciu albo oliwa z 1tloczenia




zamiast bold tez jest test, widac odrazu, nie bede sie wdawal w szczeoly bo takie info kosztuje

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 168
a jakie sa szanse na odzyskanie kasy jak zamawiane bylo przez strone internetowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zalezy od podejcia osoby ktora ci to wcisnela.Jak dla mnie to towar nie warty ryzyka by go wbijac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak przez neta to wg mnie zerowe szanse
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
miczelx
adamg111
czy to prawda ze alchemia zmienila szate i teraz takie produkuje ????


Oszalales ?
alechemia to lab na rynku od lat, w pieknej szacie graficznej z kodamia do sprawdzania na stronie, pudelkami i tloczonymi kapslami ze swoim logo
kupiles syf ktory ktos robi w kuchni jak laska skonczy myc naczynia
zanies mu to spowtorem, niech sam bierze


Od kiedy Alchemia ma kody i piękną szatę graficzną? Ja nie przypominam sobie kodów na Alchemii. Może z Alpha Ci się pomyliło. Ten towar który masz to jest alchemia w nowej szacie i z nowymi flakonami. Tren od Alchemii działa bardzo dobre,testy i bold też. Twój tren wygląda dobrze,bold gorzej. Miałem w łapach twojego bolda..2dni temu i był przezroczysty. Tren jak najbardziej w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
To bardzo mało wiesz i dlatego nie przypominasz sobie kodów w alchemii.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Co nie zmienia faktu,że kody nie mają nic do rzeczy i Alchemia w nowej szacie jak i starej działa jak należy i nie jest to żadna firma KRZAK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Poza kodami, wszystko się zgadza dlatego nie neguję tego. Sam biłem TC w 3 różnych sztach graficznych, stara, jakaś przejściowa i nowa z kodem. Wszystkie działały na jednym poziomie dobrym.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biały bold

Następny temat

Badania po pct

WHEY premium