SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piling do twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Nie tyle leczy co wspomaga kurację :) Witaminy należy braćprzez okres conajmniej 3 miesięcy by efekty nie tyle były widoczne co utrwalały się:)
Polecam witaminę B compositum,A,E,C,cynk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jeśli trądzik masz jooż wyleczony, a przebarwienia nie są dooże/mocne, to możesz sproobować mikrodermabrazji u dobrego dermatologa

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam efekty wypasione ale po kilku zabiegach w polsce nie ma jescze ale jest wniemczech taki peeling lubex wymiata taka mikrodermabrazja wdomku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1269
witamina b5...wyleczylem sie tym z tradziku, jedyny minus to to ze jest drogie (okolo 100 zlotych za miesiac kuracji) i ze na poczatku moze czyscic, ale jest skuteczne nawet bardzo, bralem przez 3 miesiace, przestalem jakies 4 i nie ma nawrotow, jesli ktos jest zainteresowany to moge sprowadzic (w Polsce jest dostepne poprzez koncerny farmaceutyczne ale sprzedaja ja na kilogramy (workami znaczy))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
a to się łyka czy co?? to są zwykłe witaminy tylo ze się łyka więcej czy poprostu końskie dawki witaminy?? a moze zastrzyki??

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1269
-b5 to witamina
-tak ja sie lyka
-generalnie jest dostepna w roznego rodzaju specyfikach ale w ilosciach rzedu miligramow, ktos kiedys odkryl ze zazywana w ilosciach okolo 20 gram dziennie wspomaga leczenie tradziku (w moim przypadku okazala sie skuteczniejsza niz roakutan)20 gram to 20 pastylek ( przynajmniej przez pierwsze 2 tygodnie potem okolo 15-16 gramów wystarczy)
-wyprzedzajac pytanie z tego co wyczytalem na zagranicznych forach przyjmowanie b5 w takich ilosciach jest bezpieczne co wykazaly badania kliniczne
-mam wujka ktory regularnie kursuje do Francji jezeli ktos sobie zyczy moge kazac muz zakupic (jest podobno jeszcze jakas firma farmaceutyczna w USA ktor ja produkuje ale podobno drozej i do pol roku czekania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
czyli w Polskich aptekach tego nie dostane?? Brałes roccuante? (nie wiem czy to sie tak pisze)

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1269
-kiedys kolega sie orientowal i w jednym z wiekszych polskich koncernow powiedzieli ze sprzedaja w workach po conajmniej 5 kilogramow, ja sie nie dowiadywalem, przyrodnia siostra pracowala we Francji w aptece i kiedys poprostu przywiozla mi zebym sprobowal
- tak bralem roakutan (vel izotrek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Wszystkim, ktorzy rozwazaja mozliwosc brania Roakutanu albo juz cierpia z powodu skutkow "ubocznych" zapraszam na forum uzytkownikow, obecnych i bylych, tego leku. Niestety forum jest po angielsku, ale jestem przekonana, ze im wiecej bedzie polskich uzytkownikow, tym szybciej powstanie podobne forum po polsku..

Pisza tam ludzie, ktorzy po latach, niektorzy po 20 latach, cierpia na bardzo powazne skutki uboczne.

Ja sama po 4 latach nie doszlam do siebie i nie wiem, kiedy to sie skonczy.

Tradzik mi, by the way, wrocil, pomimo dwoch kuracji Roakutanem.

Forum jest tutaj, polecam.. :/
http://www.xsorbit1.com/users/davec//index.cgi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1269
sam bralem przez pol roku mialem wowczas 16 lat na 2 lata pozbylem sie tradziku po tym okresie wrocil ale w porownaniu z wygladem mojej siostry w analogicznym czasie to i tak nie powinienem narzekac, obecnie mam 21 lat i 'doleczylem' sie witamina b5, tak by d way o jakich skutkach ubocznych mowisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rehabilitacja (ACL) szybko

Następny temat

Problem z cukrem...

WHEY premium