SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl test-sam czy z deca?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3466

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

72

Wzrost

173

Obwód ramienia

41/2

Obwód klatki

114

Obwód uda

59

Obwód talii

73

Staż na siłowni

2lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

obecnie koniec redukcji i po reversie chcialemn cyklona zapodac z trakim rozkladem 3g/6g/1g

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

obecnie wytrzymalosc a potem silowo pod wyciskanie na zawody

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

dobrej jakosci masa i siła

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

10

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

mezo/endo lekka sklonnosc do tycia

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobry

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Jesli chodzi o to ze ciezko z zastrzykami bo jestem amatorem w tym dziale to mam znajomego i on zastrzyki by mi mogl robic, bo przecierz wtedy omijam uklad pokarmowy i watroba nie dostaje w dupe. Ale jesli mam jechac w tabsach na pierwszy raz to poslucham sie bardziej doswiadczonych. To mialoby wygladac tak(?):

1-6 metka 20mg ed
1-6 wino 20mg ed

Masz jakies sprawdzone produkty? Suplementacja jak miala ny wygladac na cyklu procz kreatynki? Odblok sam colmid? Wiem ze duzo pyt ale wole sie spytac zanim wezme ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli 6 tygodni to sam clom powinien starczyć, ale ja bym dał 50mgcloma + 10mg nolwy i nolwę pod koniec zjechał na 5mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Ile tygodni tego cloma? 4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no około tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
po takim cyklu to clom 2-3 tyg max ogólnie ten cykl wino-met możesz spokojnie 8 tyg polecieć i wtedy na drugi dzień po ostatnich tabsach wrzucasz clom 50 mg przez 3 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Clom ep moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
szukaj apteki żadnych ug jeśli chodzi o pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Okej. Bo tak wgl na co jest ten colm jak go ogarnac w aptece bez recepty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wpisz w google słowo clomid i szybko znajdziesz jego zastosowanie w "życiu codziennym" i dopingu. Jak masz gadane to ci dadzą w aptece bez recki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Dzieki za pomoc dotychczasowa wszystkim :). Procz cynku magnezu wapnia i glukozaminy jakie suple podczas cyklu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl metanabol, enan, deca do oceny i poprawy

Następny temat

Pomoc w rozpisce Test enanth, Tren enanth, Masteron enanth, Nandrolone Decanoate

WHEY premium