SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piersi guzek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Witam,

Wczoraj siedzac sobie w lazience wymacalem w swojej piersi cos nietypowego
Obok i jednoczenie pod prawym sutkiem mam jakis guz ? spuchniecie czy jak to nazwac... troche boli ;P na poczatku myslalem ze to zakwas itp..

jak stane prosto i napne cycki to guzek widac kolo sutka po prawej stronie i torche na dole // ale obejmuje i tak sutka ;p

cholera boje sie co to moze byc...
mam nadzieje ze to nic z nowotworem,zaburzeniami jakiegos estrogenu itp....
dodam ze mam 2lat wiec chyba za pozno na mlodzencze szalenstwa z homronami... dodam ze bralem daa ale to na pewno nie ma zwiazku z tym wszystkim

co sadzicie o tym ?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
z tego co czytalem to mam chyba wszystkie objawy jakie mozna miec przy gino
duza czesc tego guza jest widoczna pod sutkiem alei tak go obejmuje.. sutek jest obecnie duzo wiekszy niz ten po lewej stronie..
dodatkowo wyglada teraz jak u kobiety... taki wypiety/powiekszony/zaokraglony
na 95% jest to gino a nie zadna spozniona burza hormonow przez ktora i tak kiedys przechodzilem czy tluszcz...
mam budowe ektomorficzna i jest to bardzo wyraznie widocze.. tluszczu wogole nie mam.. normalnie cycek mam powiekszony..
polece prywatnie do endokrynologa i strzele te pare badan z homronami..
pokaze mu wszystko aby 2x nie latac i placic 120zl za 1 wizyte prwyatnie... novadex sprobuje wziac przez jakis czas w malych dawkach.. moze pomoc a napewno nie pogorszy sytuacji z gino

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nie można mieć pewności czy to nie przypadkiem przez daa, który w jakimś stopniu również ma wpływ na poziom testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
no a przyznam ze lojilem tego sporo........... tylko przeciez tescia podnosilem a nie estrogen ;P jak bede mial problemy z ginegomastia to strzele sobie w leb... moze jakis ih na obnizenie estrogenu czy cos ? cholera nie wiem jak to jest powiazane se sobia wszystko :p

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
mozna to zastopowac albo poprzez jakies leki itp.. odwrocic do poprzedniego stanu?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najpierw badania oraz usg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
wiecie jakie terminy sa do endokrynologa aby zrobic to wszystko... poki co kupie nolvadex i troche pokuruje sie

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Namieszasz nie wiedząc nawet czy jest potrzeba wchodzić na tamox... Zbadać hormony oraz wykonać usg na własny koszt to nie jest spory wydatek. No ale Ty tu jesteś szefem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
do endokrynologa polece zrobic te wszystkie badanka ale sa niestety terminy a tutaj trzeba juz dzialac ;P czy stosujac tamox moge sobie tylko jeszcze wiekszego badziewia narobic ? jakies skutki uboczne ? wydaje mi sie ze estrogen obnize troche ;p oczywiscie nie bede szalal

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
krzykacz
Zbadać hormony oraz wykonać usg na własny koszt to nie jest spory wydatek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
ktore to badania musze strzelic ? jakies konkrety ? a ten nolvadex nie zaszkodzi pobrac chwilke chyba nie ? ;P

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ziomuś już zdecydowałeś, tak więc rób jak uważasz.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2012-11-06 09:21:50

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż - biomechanika

Następny temat

lecytyna czy cholina + inozytol - do znawcy

WHEY premium