SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niepokojący guzek...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1874
Witam
Dziś po kąpieli zauwazyłem po prawiej stronie w okolicy mięśnia najszerszego grzbietu "kulke" o średnicy 2 mm. Kulka w dotyku twarda coś ala chrząstka. Moge ją przemieścić w obrębie 1 cm. Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? Czy to może być jakieś naciągnięcie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Boofi za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nei to nie jest naciagnięcie ...
to może być jakikolwiek twór , wywodzacy się z różnych tkanek ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1874
W poniedziałek pójde do lekarza. Napisze co i jak. I jeszcze jedno toto wyrosło w przeciągu kilku dni. Troche się przestraszyłem. No nic poczekam i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
tez mam kilka takich np w okolicach klatki piersiowej na mostku. Lekarz powiedzial ze to jakis niegrozny guzek typu tłuszczak. Dlatego ze mozna go przemiescic, nie jest to zaden nowotwór gdyz tego nie da sie poruszac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1874
Po wstępnych oględzinach cioci pielęgniarki guzek to włókniak. W czwartek mam wizyte u lekarza. No i raczej pod nóż. A potem czekać na wyniki. Jak myślicie ile będe miał przymusowej przerwy? Pozdrawiam !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gronkowiec a kreatyna.

Następny temat

Ślad po nożu na szyji / Prosze o pomoc !!!

WHEY premium