SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piegi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
witam, nie uczeszczam sie w tym dziale wiec niewiem na czym stoje, chcialbym z gory spytac sie o jakies polecane przez was srodki co do tematu :]

moze ktos mial tegotypu przygody i moglby sie wypowiedziec.

wielkie dzieki 3majcie sie :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
np. stary sposob bodajze babcia mi mowila zeby woda po goleniu jak tak to sie nazywa haha natrzec twarz;] lub podobnym produktem na spircie :P wiec mozliwe ze i cytryna cos pomoze.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
z tego co mi wiadomo piegow nie da sie zlikwidowac, jesli o to pytasz bo nie sprecyzowales za bardzo co w zwiazku z tymi piegami. Mozna jedynie zapiegegac zeby nie robilo ich sie coraz wiecej-unikac slonca.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tematów ci u nas dostatek..
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=piegi 

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
niestety w kazdym temacie znajduje tylko odpowiedz zeby unikac slonca itp :P

operacje przy laserze troche mi nie odpowiadaja nawet z tej racji ze to bodajze czysci dobrze kieszenie;P o ile sie nie myle ;]
kremy, ktos je uzywal? moglby doradzic jaki jego zdaniem zdal oczekiwany efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
skoro powstał juz temat to podłanczam sie do pytania: jak najlepiej to usunąc te piegi ?? czy kosmetyczka da rade to zrobic ?? a jesli nie da sie tego zrobic to co zrobic zeby to zatuszowac jakos (domyslam sie ze polecicie jakis krem matujacy - dobrez mysle ??:p - no ale nie jestem pewny) ... dodam bo moze ma to jakies znaczenie ze moje piegi nie sa jakos bardzo duze czy bardzo widoczne jedynie z bliska mozna je zauwazyc sa blade no ale nie ulega watpliwosci ze SĄ i to wcale nie jest ich tak mało dlatego najlepiej to chciałbym je usunac ...pzdr.

p.s. jesli chodzi o koszta to hmm... jesli zabieg usuniecia kosztował by 200pln i w góre to ja raczej podziekuje (ale jesli wiecie to mozecie wspomniec cos na ten temat) ... i czytałem kiedys tu na forum ze za usuniecie piegów płaci sie osobno czyli jesli ktos tak jak ja ma ich sporo ale mało widocznych to czy za kazdy bedzie płacił osobno ??? czy jak ?? ...

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
niestety w kazdej znajdujesie odpowiedz zeby unikac słonca

to czekasz na taką która niekoniecznie będzie dobra tylko będzie ci pasować?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
ztego co wiem to zabieg operacyjny liczy sie za 5 min jakos tak. nie wazne ile piegow ble ble ale praca 5 min kosztuje tyle ityle cos takiego kiedys wyczytalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
pierwsze slysze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wszedzie pisze zeby unikac slonca no bo taka jest prawda wyprobuj najpierw ten sposob z cytryna i kremami a potem ewentualnie zdecyduj sie na zabieg. ale az tak Ci to przeszkadza? duzo ich masz?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1287
powiem tak ja to mam wyje***** kto jak na mnie patrzy etc, ale nie zaprzeczam ze mogloby ich niebyc :} a no mam troche na partiach gdzie slonce czesciej zaglada tzn przedramiona,ramiona,i gorne aktony plecow ;] kiedys byly ciemniejsze z latami blakna.. mialem dosyc sporo na twarzy za mlodych lat teraz juz prawie ich niema.. ale zdecydowanie bylo by lepiej bez nich ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
eee to nie jest zle sprobuj numer z cytryna, nie ma sensu wydawac tyle kasy na zabiegi.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o fryza

Następny temat

Troche krzywe chodzenie

WHEY premium