SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pedały..

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
hmm to już sama nie wiem :(
tu są tańsze za 30zł tyle mogę dać bez problemu :)
http://www.allegro.pl/item332008292_nowe_niepowtarzalne_pedaly_author_hit_sezonu.html

a co do zmiany hamulców i przerzutek to w ogóle się na tym nie znam nie wiem co pasuje do mojego roweru i jak to zamontować.. moze dziś skoczę do piwnicy i zrobię zdjęcie mojego rowerka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
spoko, te pedaly sa git i w miare tanie :D Moze byc... co do rowerka to raczej oddaj do serwisu/przegladu przed sezonem - zobacz co tam polecaja u Ciebie na miescie. Wymieniac w nim czesci sie nie oplaca... pewnie ciezka rama stalowa, jakies noname czesci.... juz lepiej wydac kolo 1200zl i kupic nowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
no też tak myślę, że nie ma za bardzo inwestować w jakieś przerzutki, hamulce.. lepiej trochę pozbierać kasy i kupić jakiegoś taniego kellys'a albo giant'a
póki co pokazuję mojego Scorpiona hihi
(chyba trochę za dużą ustawiłam rozdzielczość w aparacie :-/)




Zmieniony przez - Madzia_87 w dniu 2008-03-22 16:50:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
Zbieraj dziewczyno pieniadze na rower bo to co masz to kolo rowera nigdy nie stalo.
Szkoda zdrowia i urody na ten sprzet ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
Full i ... O jezu i nawet tarcze ma :DD ROTFL Uwielbiam takie bajki marketowe hehe... bywaja nawet takie z v-kami plastikowymi, o zgrozo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
no muszę zbierać ale w sumie jeżdżę w sezonie nieco ponad 500km więc nie wiem czy się opłaca kupować coś lepszego xD
ale nie powiem taki kellysik mi się podoba i to bardzo :D
http://www.allegro.pl/item329805764_kelly_s_kellys_viper_sf_wysylka_gratis_.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
No kellysik elegancki - akurat na takie rekreacyjne jazdy :) Mozesz tez pomyslec o wersji cross, czyli z kolkami 28 cal i waskimi oponkami - ale to jesli jezdzisz glownie po ulicy i ewentualnie lekkich terenach.

Na taki lepszy rower warto wydac kase z prostego powodu... to jest sprzet na kolejne 5 lub wiecej lat (o ile sobie dobrze rozmiar ramy dobierzesz, bardzo wazne!)... no i taki rowerek juz mozna rozbudowywac, zmieniac pojedyncze czesci w razie potrzeby bez jakichs wiekszych rewolucji :) Reasumujac...sezon idzie, bierz kellysa, chocby na raty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
Popatrz za kross'em, kelys ma widelec i stery skrecane na 1cal to jest porazka.
Teraz tylko a-head 1.1/8 cala jest brany pod uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 144 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1383
hmm kross ? nie podobają mi się za bardzo.. kellysy ładniejsze..
jakie jeszcze są dobre firmy ? wiem, że author, giant.. coś jeszcze ?
a ten zakup na raty to dobry pomysł... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
hm oprocz tego co bylo...

merida
gary fisher
trek
scott

wiecej nie pamietam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

akrobatyka jak zaczac

Następny temat

Bieg na 1000m

WHEY premium