SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

peak hyperfusion+dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Czarny - a na coz ta dextroza? zęby psuje, niczego dobrego czynic nie bedzie. podana w zbyt malej ilosci wody - moze powodowac problemy trawienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Faf, nie ma co demonizować, ja brałem dekstrozę/glukoze przez conajmniej kilka/nascie lat i zębów mi nie naruszyło, a problemów trawiennych także nie miałem nigdy

choc faktycznie nad zasadnością- w dobie coraz lepszych odżywek- mozna sie zastanawiac.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-02-05 18:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ciesz sie ze masz mocne szkliwo

nie mniej jednak - opychanie sie cukrem uwazam za zabieg bezsensowny i daje temu wyraz. dla mnie bilans zyskow i strat jest jesny.

Dobrą odpowiedz insulinową mozna zapewnic mixem: ziemniak+wolowina.

jesli podawac wegle w formie przetworzonej - to juz lepiej z bialkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
może wypowie się ktoś kto zaczynał kilka cykli na dekstrozie i ma nawet taki nick

j.w zeby całe
problemoiw trawiennych niema

jadło się rano i po treningu 30-40g

teraz już lepiej gainer jest dużo lepszy ,ale widomo początki były trudne i stać było na dekstro...

pozdrawiam

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dlatego też używam raczej gainerów - cukier tylko do herbaty czy kawy

zresztą - chyba zgodzisz sie ze mna, ze nie każdy może zapotrzebowanie pokryć z pożywienia, a jesli może to oczywiście nie widze potrzeby ryzykowac bycia szczerbatym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zgodze sie. przy mega szybkim metaboliźmie nieraz cukry proste mogą byc skutecznym rozwiazaniem. i racja - ze jesli juz - to raczej okolotreningowo. ja nie widze sensu by polecac takie zabiegi. widze natomiast sens w przypominaniu, ze mogą one nie byc rozsadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, ja polecam natomiast gdy widzę, ze trzeba, że okaże sie napewno pomocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dekstroza dla chuderlaczków po treningu idealna.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8824
a z czym poleciacie polaczyc peaka hyperfusion?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy :)

Następny temat

Odżywki dla piłkarza

WHEY premium